Poznáme víťaza súťaže o koncert skupiny PACI PAC

Naši vyškolení odborníci a odborníčky postupne navštevujú materské školy po celom Slovensku, ktoré sa registrovali do 7. ročníka programu Zdravé oči už v škôlke. BILLA a ÚNSS prekvapili tento rok dvomi výnimočnými novinkami.

Nová veselá pesnička PACI PAC “Zdravé oči už v škôlke” zabaví aj poteší

Náš program sme spojili s obľúbenými PACI PAC, ktorí pre drobcov vytvorili unikátnu pesničku aj s videoklipom. Malé slečny a chlapci môžu svoj zrak trénovať počas celého roka v škôlke, ale i doma s rodičmi.  Ak si chcete zatancovať a precvičiť zrak kliknite na link: https://youtu.be/BINJyHwyDoY

Vytancuj pre svoju škôlku koncert PACI PAC

Všetky materské školy, ktoré boli zaregistrované do 7. ročníka programu Zdravé oči už v škôlke dostali jedinečnú príležitosť vytancovať si koncert obľúbených PACI PAC. Ďakujeme všetkým pani učiteľkám a pánom učiteľom, ktorí so svojimi deťmi nacvičili choreografiu na našu pieseň a poslali nám video.

PACI PAC už čoskoro roztancujú MATERSKÚ ŠKOLU zo Štúrovej ul. č. 419/1 v Leopoldove, ktorá sa stala víťazom našej súťaže a vyhráva koncert priamo vo svojej škôlke.

Špeciálnu vecnú cenu BILLA porota udelila MŠ Zvedavá včielka, Hlavná 127/48 zo Štefanova nad Oravou. Celú škôlku odmeníme hračkami. Každé dieťa dostane plyšového Vitamana, aby všetci vedeli, že ovocie a zelenina sú naši kamaráti.

Víťazov budeme čoskoro kontaktovať!

GRATULUJEME 🙂