Audioknihy a elektronické knihy

Kniha do ucha – vydavateľstvo zvukových kníh pre všetkých

Vydavateľstvo audiokníh Kniha do ucha prináša na trh:

  • Príbehy – výber poviedok Daniila Charmsa, načítaný Dadom Nagyom a s hudbou Juraja Dobrakova (dĺžka 49 minút, cena 8,90 €)
  • Úpal / V Paríži – poviedky o láske od Ivana A. Bunina, načítané Dadom Nagyom, doplnené hudbou Juraja Dobrakova (dĺžka 58 minút, cena 8,90 €)
  • Apáka a mamáka – literárna groteska od Kolomana Kocúra zo života reálnych ľudí, ktorých manželstvo trvá 77 rokov, v prevedení Borisa Farkaša (dĺžka 2 hodiny a 7 minút, cena 10,90 €)
  • Láskavé rozprávky – dvadsať rozprávok od Branislava Jobusa v podaní Richarda Stankeho (Dĺžka 3 hodiny 45 minút, cena 10,90 €)
  • Všetko alebo nič – kniha o vzťahoch, o ženskom priateľstve a o mužoch. Autorkou je Eva Urbaníková, číta Michaela Čobejová (dĺžka 6 hodín 34 minút, cena 7,90 €)

Všetky informácie o knihách, interpretoch aj autoroch nájdete na stránke Vydavateľstvo Kniha do ucha – www.knihadoucha.sk.

Zľava pre ÚNSS

Vydavateľstvo Kniha do ucha poskytuje členom ÚNSS 5 % zľavu na nákup kníh. Stačí, ak pri objednávke vpíšete do kolónky Zľavový kupón/darčekový šek heslo a zľava bude automaticky prepočítaná. O heslo požiadajte na adrese stanislav.sokol(zavináč)unss.sk. Kolónku nájdete v spodnej časti objednávacieho formulára.

Knihy od vydavateľstva Príroda

Vydavateľstvo Príroda vydalo od roku 1949 vyše 9 000 knižných titulov rôznych žánrov, za ktoré získalo množstvo domácich a medzinárodných ocenení. Okrem populárno-náučných kníh o prírode vydáva aj obrazové knihy o Slovensku, motivačnú literatúru, školskú, jazykovú či encyklopedickú literatúru pre širokú verejnosť. V ponuke vydavateľstva nechýbajú ani knihy o zdravom životnom štýle, kuchárske knihy a knihy pre deti. Osobitnú skupinu tvoria učebnice pre základné a stredné školy, ktoré vydavateľstvo vydáva v spolupráci s ministerstvom školstva.

Zľava pre ÚNSS

Vydavateľstvo Príroda ponúka členom ÚNSS 25% zľavu na nákup elektronických kníh. Stačí, ak pri objednávke na www.priroda.sk vyberiete z možností „Špeciálne zľavy“ zľavu „ÚNSS“, vložíte do poznámky heslo a zľava bude automaticky prepočítaná. O heslo požiadajte na adrese stanislav.sokol(zavináč)unss.sk. Zľava 25 % bude poskytnutá z bežných cien elektronických kníh a nedá sa kumulovať s ďalšími zľavami alebo akciami.

Knihy od Kníhkupectva Eurobooks

Eurobooks je ojedinelým kníhkupectvom špecializovaným na zahraničnú literatúru. Je nezávislým dovozcom, ktorý sprostredkuje predaj priamo od vydavateľov z celého sveta. Má najväčšiu ponuku beletrie, kníh pre deti, literatúry faktu, jazykových učebníc, slovníkov, odbornej literatúry humanitných a prírodovedných smerov, vrátane medicínskej literatúry. V ponuke má veľký výber pôvodných audiokníh a DVD.

Zľava pre ÚNSS

Kníhkupectvo Eurobooks ponúka členom ÚNSS 25 – 100% zľavu na nákup audiokníh. Stačí, ak pri objednávke na www.eurobooks.sk vyberiete z možností „Špeciálne zľavy“ zľavu „ÚNSS“, vložíte do poznámky heslo a zľava bude automaticky prepočítaná. O heslo požiadajte na adrese stanislav.sokol(zavináč)unss.sk.