Telegraficky: Newsletter Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska – registrácia

Teší nás, že ste sa rozhodli odoberať novinky o našich aktivitách a o aktivitách našich partnerských organizácií. Po registrácii do nášho newsletteru, nazvaného Telegraficky, vám budeme minimálne raz za mesiac posielať novinky e-mailom na vami zvolenú adresu.

Pre registráciu, prosím, kliknite na nasledujúci odkaz na registráciu. Odkaz vás presmeruje na externú stránku „eepurl“, ktorá je však stránkou na registráciu a správu newsletteru a vaše e-mailové adresy budú výlučne v databáze  ÚNSS.

Zaregistrovať sa na odoberanie newsletteru ÚNSS, Telegraficky!

(Registračný formulár môže obsahovať drobné chyby spôsobené prekladom z angličtiny, ktoré, žiaľ, nevieme ovplyvniť. Jeho obsah je však jasne zrozumiteľný.)

Po zaregistrovaní vašej e-mailovej adresy do newsletteru budete informovaní potvrdzujúcou správou o úspešnej registrácii priamo na stránke. E-mailom potvrdenie nie je zasielané, takže najbližší e-mail, ktorý vám príde, bude už priamo e-mail s novinkami.

Ak pripravujete zaujímavé podujatie, o ktorom by sa mali dozvedieť aj ostatní ľudia so zrakovým znevýhodnením, napíšte nám na e-mail: fricovska@unss.sk.

Veríme, že ste túto stránku nenavštívili s úmyslom odhlásiť sa s odberu našich noviniek. No ak predsa, použite, prosím, odkaz na konci e-mailu s novinkami, ktorý vám prišiel do vašej e-mailovej schránky. Ďakujeme.

Registráciou potvrdzujete svoj súhlas na zasielanie informačných správ na vašu e-mailovú adresu.