Ponuka práce: Metodik/čka pre finančné stratégie

Hľadáme človeka do užšieho vedenia organizácie. Človeka, ktorý má strategické myslenie, dokáže pracovať s číslami a informáciami, spájať ich, analyzovať a vytvárať z nich jednotný celok. Je nadšený z Excellu a jeho možností. Zároveň hľadá prácu, ktorá mu dáva hlbší zmysel a sú preňho dôležité aj sociálne vzťahy na pracovisku.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj

Miesto práce: Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Sekulská 672/1, 841 04  Bratislava – Karlova Ves

Náplň práce:

  • Príprava rozpočtov organizácie,  jednotlivých projektov, aktivít, monitorovanie a vyhodnocovanie ich plnení.
  • Príprava finančných stratégií ekonomického rozvoja organizácie a finančných analýz v jednotlivých oblastiach činnosti ÚNSS.
  • Finančné koordinovanie v oblasti projektového riadenia ÚNSS.
  • Koordinácia a vyhľadávanie príležitosti pre podnikateľské aktivity ÚNSS.
  • Metodické riadenie ekonomickej oblasti pre nižšie organizačné zložky a projektové štruktúry organizácie.
  • Finančné riadenia projektov, aktivít a všetkých zdrojov organizácie.

Ponúkaný plat

Od 1 100,- Eur do 1 400,- Eur (možnosť práce na živnosť) – finálna suma sa bude odvíjať od skúseností uchádzača/-ky

Termín nástupu

  1. 06. 2024

Iné výhody

  • Práca v stabilnej mimovládnej organizácii s možnosťou získať vynikajúci prehľad o fungovaní a financovaní MVO.
  • Priateľské vzťahy na pracovisku, kolektív, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť a podeliť sa o svoje skúsenosti.
  • Denne k dispozícii káva/čaj.
  • Skúsenosť so širokým spektrom činností, možnosť učiť sa od expertov.
  • Flexibilita pracovnej pozície, možnosť pracovať z domu podľa vzájomnej dohody.
  • Možnosť prichádzať s novými nápadmi a rozvíjať tak naše aktivity.
  • Podieľať sa na riadení organizácie, byť súčasťou užšieho vedenia.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer

Informácie pre uchádzača

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.06.2024.

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s motivačným listom do 20.05.2024 elektronicky na e-mail: winterova(@)unss.sk. Poteší nás, ak nám napíšete, prečo by ste chceli byť súčasťou tímu ÚNSS, čo od svojej práce (ne)očakávate a prečo by sme si mali vybrať práve vás. 🙂

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor: manažment, ekonomika, financie, účtovníctvo

Znalosti:

  • Jazykové znalosti:
    • anglický jazyk – pokročilý (výhodou)
  • Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Podvojné účtovníctvo – základy (výhodou)
  • Počítačové znalosti – používateľ:
    • Microsoft Excel – expert
    • Microsoft Word – expert
    • Používateľ MS Windows – pokročilý
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý

Ďalšie požiadavky na uchádzača

Hľadáme človeka, ktorý:

  • Má prax v ekonomickej oblasti (controlling, finančné riadenie) minimálne 3 roky.
  • Je samostatný a zodpovedný, ale zároveň vie pracovať tímovo.
  • Vie si dobre zorganizovať čas a má schopnosť priorizovať úlohy.
  • Je pripravený na zmeny a neočakávané úlohy podľa aktuálnych potrieb.
  • Má expertné skúsenosti s prácou s Excellom a jeho možnosťami využitia.
  • Má analytické myslenie, zodpovedný prístup k práci a dodržiavaniu stanovených pravidiel a termínov.

Výhodou je:

  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou v MVO v oblasti finančného riadenia.
  • Znalosť účtovnej a daňovej problematiky pre organizácie nezriadené za účelom podnikania.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Winterová

Tel: 0905 936 974

Email: winterova@unss.sk

Web:  https://unss.sk/