Objednávanie časopisov na rok 2024

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska a Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči budú aj tento rok pokračovať vo vydávaní časopisov.

Dvojmesačník ÚNSS s názvom Dúha budeme opäť vydávať v niekoľkých formátoch:

  1. vo zväčšenej čiernotlači (s predplatným 9 eur/rok)
  2. v Braillovom písme (bezplatne)
  3. newsletter, z ktorého je možné stiahnuť si aktuálne číslo vo formáte docx a PDF (bezplatne)

V prípade, že máte záujem odoberať niektorú z uvedených verzií Dúhy, prosím, vyplňte, podpíšte a na adresu Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Sekulská 672/1, 841 04 Bratislava pošlite objednávací formulár na rok 2024. Na odoberanie newslettra sa môžete prihlásiť aj prostredníctvom stránky www.casopisduha.sk.

Na webovej stránke čapisu Dúha www.casopisduha.sk nájdete všetky články spolu s fotografiami. Roztriedené sú do niekoľkých kategórií, takže si v nich môžete témy jednoducho filtrovať podľa záujmu. Pripomíname, že aktuálne i archívne elektronické verzie (vo formáte docx i PDF) si registrovaní čitatelia môžu stiahnuť aj z fondu Digibooks, texty sa postupne stávajú súčasťou aj Digitálnej knižnice SKN Mateja Hrebendu v Levoči.

Kontakt: duha@unss.sk, 0907 103 366
Objednávací formulár na časopis Dúha na stiahnutie.

Ponuka SKN

Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu opäť ponúka časopisy Nový život, Mladosť, Nádej, Vierka, Akord, Pohyb, Dotyky, Kultúrno-literárny výber, Šach, Prameň, Rozhľady, NOVET, QUARK, výbery z časopisov Život, Slovenka, Zdravie a Diabetik a kalendáre. Na výber je verzia vo zväčšenej čiernotlači, v Braillovom písme, vo formáte mp3 (na CD alebo na audiowebe knižnice), alebo v podobe elektronického balíčka. Pripomíname, že nie všetky periodiká sú dostupné vo všetkých podobách a výška predplatného sa v závislosti od verzie mení.

Kompletný rozpis periodík ako aj možností ich objednávania nájdete na webovej stránke www.skns.sk https://www.skn.sk/casopisy-a-kalendare/ponuka-na-rok-2024

Kontakt: expedicia@skn.sk, 053/2451 211