Novinka: Biela pastelka má špeciálny tím!

Naši kolegovia z Úradu ÚNSS sa zapojili do kampane Do práce na bicykli. Na cesty vstupujú ako členovia tímu Biela pastelka, takže už aj naša zbierka má svoj vlastný tím na dvoch kolesách, ďakujeme. 😘 Medzi odvážlivcov, ktorí autá vymenili za bicykle patria: Zuzana Együdová, Monika Ďurčeková, Adriana Ondrušová a Pavol Korček.
“Keďže rada bicyklujem, zapáčila sa mi myšlienka zapojiť sa do kampane Do práce na bicykli, prispieť tak k čistejšiemu životnému prostrediu a zároveň urobiť niečo pozitívne pre svoje zdravie. Som rada, že sa ku mne pridali aj moji kolegovia a spoločne symbolicky podporujeme myšlienku verejnej zbierky Biela pastelka, ktorá pomáha k lepšiemu životu nevidiacim a slabozrakým ľuďom,” povedala Zuzana Együdová, vedúca tímu.
Biela pastelka je súčasťou 4 325 zaregistrovaných tímov. Aktuálne sú členovia Bielej pastelky 331 v poradí (zatiaľ!). Spoločne už zdolali vyše 360 km a ušetrili asi 90,33 CO2 v ovzduší. Držíme im palce, aby sa im naďalej s ľahkosťou šliapalo do pedálov! A ďakujeme, že aj takto šíria povedomie o zbierke Biela pastelka a najmä jej poslaní.
V záhrade ÚNSS sú pri svojich bicykloch A. Ondrušová, P. Korček, M. Ďurčeková a Z. Egyudová. Usmiati a oblečení v bielych tričkách s logom a názvom Biela pastelka.

Tím Biela pastelka.