Dvere dokorán: Šanca pre nezamestnaných

Aj Ty sa stretávaš s neúspechom na výberových konaniach? Nevieš identifikovať, prečo stále dostávaš zamietavú odpoveď? A hoci si samostatný pri práci s IT technológiami, vieš sa naučiť prísť do práce a aj z nej odísť sám, nemáš problém napr. uvariť sebe aj kolegom kávu, napriek tomu sa úspech pri hľadaní práce stále nedostavuje?

Ak máš záujem hľadať odpovede na vyššie položené otázky, neváhaj a prihlás sa do e-projektu „Dvere dokorán“.

Hlavnou témou tohto projektu bude Tvoj individuálny on-line nácvik pohovoru s HR manažérkou z praxe.

V rámci neho sa pokryje celý proces získavania pracovného miesta: budeš musieť písomne zareagovať na cvičné pracovné pozície a absolvuješ cvičný on-line pohovor so záverečným rozborom a spätnou väzbou. Na každom stretnutí budú “trénovať” dvaja účastníci, ostatní sa budú na týchto príkladoch učiť. Záverečná diskusia bude vždy spoločná. Pod vedením skúsenej HR manažérky môžeš hľadať a definovať si vlastné vzorce na to, ako predať svoje znalosti a skúsenosti, ako vhodne hovoriť o svojom zrakovom postihnutí alebo ako získavať spätnú väzbu o sebe už počas pohovoru.

Všetky stretnutia budú trvať cca 2 hodiny, prebehnú on-line, cez platformu ZOOM.

Posledné ZOOM stretnutie bude sprístupnené viacerým záujemcom. Zhrnie sa na ňom, čo sme sa v projekte naučili, a náš hlavný lektor a hosť – HR manažérka – bude účastníkom zdieľať informácie a odporúčania z praxe.

Ak Ťa táto téma naozaj zaujíma, rozhodol si sa, že chceš zúčastniť a vieš si urobiť  v novembri  voľno v nasledujúce dni: 2. (štvrtok)  8. (streda), 15. (streda), 22. (streda), 27. (pondelok), prosím, prihlás sa e-mailom na metonova@unss.sk. Stretnutia sa budú začínať o 18:00 alebo 19:00 h.

Uzávierka prihlášok je 29. októbra 2023.

Prípadné otázky smeruj taktiež na uvedený e-mail. V prípade otázok nezabudni uviesť aj svoje telefónne číslo, aby Ti ich mohli telefonicky zodpovedať.

Tešíme sa na Teba!

Eva Metonová, KS ÚNSS Bratislava