Spravodajca ÚNSS: 7. júl 2014

Spravodajcu si môžete prečítať aj online na internetovej stránke: Spravodajca ÚNSS: 7. júl 2014

Ak máte zaujímavé informácie, o ktorých by ste chceli informovať ostatných členov a kolegov, prosím pošlite spracovanú správu aj s prílohami na emailovú adresu stanislav.sokol@unss.sk - Vaše informácie uverejníme ako na webstránke ÚNSS, tak aj v spravodajcovi.

Aktuality

Pomohli nám dobrovoľníci v rámci akcie Naše Mesto

V piatok 13. júna sme sa spolu s takmer dvomi desiatkami dobrovoľníkov stali súčasťou najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku i v strednej Európe – Naše Mesto.

Ponuka tvorivých kurzov pod vedením Veroniky Chudjakovej

Majú členovia vašej základnej organizácie ÚNSS záujem o tvorivé kurzy? Nemáte lektora so skúsenosťami? Ponúkam tvorivé kurzy pre osoby so zrakovým postihnutím.

Výšky opakovaných peňažných príspevkov v eurách platné od 1. júla 2014

Sumy peňažných príspevkov a dávok sa k 1. júlu nemenia, nakoľko neboli splnené podmienky pre valorizáciu súm životného minima.

Nové bratislavské trolejbusy sú vybavené aj zvukovým systémom pre nevidiacich a slabozrakých cestujúcich

Dopravný podnik Bratislava realizuje postupnú výmenu vozidlového parku. Aktuálne nasadil do premávky 10 nových trolejbusov, ktoré sú vybavené aj vnútorným a vonkajším zvukovým hlásením uľahčujúcim cestovanie ľuďom so zrakovým postihnutím.

Rekreácia v Bojniciach – leto 2014

Úrad ÚNSS pripravuje v čase od 19. júla do 16. augusta 2014 štyri turnusy letnej rekreácie v Bojniciach v chate pani Kubovičovej.

Vyhlásenie prehliadky Dni Mateja Hrebendu 2014

17. ročník celoslovenskej prehliadky sa bude konať v dňoch 14. až 16. novembra 2014 v Bratislave.

Podporte naše aktivity pre nevidiacich a slabozrakých ľudí prostredníctvom finančného daru v ľubovoľnej výške priamo cez web na tomto odkaze: https://unss.darujme.sk/52/. Ďakujeme.Spravodajcu vydáva Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Internetová stránka: http://unss.sk
Kontakt: spravodajca@unss.sk Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Sekulská 1, 84250 Bratislava
Ak Spravodajcu ÚNSS do svojej emailovej schránky dostávať nechcete, napíšte nám prosím mail: spravodajca@unss.sk.