Spravodajca ÚNSS: 19. február 2013

Spravodajcu si môžete prečítať aj online na internetovej stránke: Spravodajca ÚNSS: 19. február 2013

Ak máte zaujímavé informácie, o ktorých by ste chceli informovať ostatných členov a kolegov, prosím pošlite spracovanú správu aj s prílohami na emailovú adresu simona.sipova@unss.sk - Vaše informácie uverejníme ako na webstránke ÚNSS, tak aj v spravodajcovi.

Aktuality

Oslovili sme seniorov v DSS

KS ÚNSS Žilina vypracovalo projekt Podpora kvality života ZP seniorov v systéme DSS, cieľom ktorého je včasné podchytenie zrakového postihnutia u seniorov.

Prezidentský pár prijal zástupcov SHR

Prezident SR Ivan Gašparovič s manželkou sa stretol v Prezidentskom paláci s delegáciou predsedníctva Slovenskej humanitnej rady a zástupcami členských organizácií z celého Slovenska.

Ako na zdaňovanie príjmov?

Pre tých, ktorí potrebujú pomoc, sme zverejnili postup zdaňovania príjmov z činnosti osobnej asistencie za rok 2012.

Hľadá sa lektor anglického jazyka!

Jazyková škola DREAMS ACADEMY v Galante otvára pobočku v Bratislave na Obchodnej ulici, pre ktorú hľadá dvoch lektorov anglického, prípadne jedného lektora nemeckého jazyka. Škola má štatút chráneného pracoviska, zamestnáva aj ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím.

Úhrada RTVS

Národná rada SR schválila minulý rok nový zákon o úhrade za služby verejnosti poskytované Rozhlasom a televíziou Slovenska. Zákon je zverejnený v zbierke zákonov pod číslom 340/2012, nahrádza zákon č. 68/2008 Z. z.Tohoto Spravodajcu vydáva Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Internetová stránka: http://unss.sk
Kontakt: spravodajca@unss.sk Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Sekulská 1, 84250 Bratislava
Ak Spravodajcu ÚNSS do svojej emailovej schránky dostávať nechcete, napíšte nám prosím mail: spravodajca@unss.sk.