Kariéra v ÚNSS

Máte sociálne cítenie, páči sa Vám pomáhať druhým, poznáte tretí sektor a hľadáte si zamestnanie?
Chcete pracovať v aktívnom občianskom združení s celoslovenskou pôsobnosťou, zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch a získať možnosť ďalšieho rozvoja a uplatnenia svojich schopností?
Pridajte sa do nášho tímu, aby sme spoločne pomáhali nevidiacim a slabozrakým ľuďom na Slovensku.

Pracovná ponuka pre uchádzačov o zamestnanie evidovaných na ÚPSVaR v Bratislave

Názov pozície

Všeobecný administratívny pracovník - aktivačná činnosť formou dobrovoľníckej služby

Miesto práce

Únia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaSekulská 1, 842 50 Bratislava, webstránka Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Termín nástupu

november 2018

Ponúkaný plat (brutto)

suma životného minima 205,07 EUR (netto) - vyplácané z ÚPSVaR

Náplň práce a informácie o pracovnom mieste

Zakladanie, triedenie a archivácia dokumentov, kopírovanie a skenovanie dokumentov, rôzne iné administratívne činnosti, pomoc pri administratívnych úkonoch zamestnancom so zrakovým postihnutím (predčítavanie čiernotlačových textov, sprevádzanie zrakovo postihnutých klientov v rámci objektu ÚNSS).
Práca je LEN pre evidovaných uchádzačov o zamestnanie na ÚPSVaR v Bratislave!
4 hodiny denne formou aktivačnej činnosti podľa § 52a Zákona č.5/2004 Z.z. Práca je v čase od 08:00 - 12:00 hod., alebo 12:00 – 16:00 hod. každý pracovný deň. Trvanie aktivačnej činnosti je 6 mesiacov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zodpovedný prístup k práci, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť a empatia, vzťah k práci s ľuďmi, počítačové znalosti na užívateľskej úrovni.

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o pozíciu všeobecný administratívny pracovník, svoj životopis pošlite mailom na adresu: ondrejkova(zavináč)unss.sk. V prípade otázok môžete kontaktovať tel. číslo 02/69 20 34 23.