Predvianočný dar pre ÚNSS

Pätnáste decembrové popoludnie sme si v priestoroch bratislavského krajského strediska spríjemnili kultúrnym programom. Akciu odštartovala vždy dobre naladená herečka Zuzana Vačková, ktorá sa tentoraz zhostila nielen moderovania, ale ako naša ambasádorka v mene NaturaMed Pharmaceuticals odovzdala do rúk predsedu ÚNSS Branislava Mamojku darovací poukaz v hodnote 3 000 eur.

Zuzana Vačková a Branislav Mamojka s darovacím šekom
Foto: Zuzana Vačková a Branislav Mamojka s darovacím šekom

Vďaka tejto sume môžeme naše občianske združenie obohatiť o diagnostické testy na rozvoj zrakového vnímania detí do veku 7 rokov, notebooky, tablet, tlačiareň a iné príslušenstvo. Okrem toho na prítomných hostí čakalo zdraviu prospešné prekvapenie - omega-3 mastné kyseliny v podobe výživového doplnku OmegaMarine Forte+.

Auditórium
Foto: Auditórium

„Naše tradičné predvianočné stretnutie sa tentoraz koná aj vďaka príspevku spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals, a preto môže byť ešte o čosi slávnostnejšie a dôstojnejšie,“ prihovoril sa hosťom Ján Cesnek, predseda bratislavskej Krajskej rady ÚNSS. Výnimočnosť tejto chvíle podčiarklo vystúpenie husľového virtuóza Rastislava Šípoša a spestrila prednáška Janky Trebulovej, našej výživovej špecialistky, ktorá porozprávala o tom, že o svoje zdravie sa treba starať v akomkoľvek veku. „Zdravie je ako dom - keď nemá dobré základy, ľahko sa zrúti. Podobne je to aj so zdravím. Ak ho v mladosti začneme pestovať, vydrží nám dlho,“ pútavo vtiahla do svojej prednášky. Hostia sa tak dozvedeli nielen o zásadách racionálneho stravovania, ale aj o účinkoch omega-3 mastných kyselín na ľudský organizmus.

Akciu ukončilo vystúpenie hudobného zoskupenia Trio Impression. Dušu aj sluch prítomných potešili melódiami od Mozarta, Vivaldiho, Dvořáka aj niekoľkými slovenskými koledami.

Trio Impression
Foto: Trio Impression