Únia má svoju facebookovskú tvár

Aj Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska má svoje miesto na Facebooku. Stránka ÚNSS na tejto sociálnej sieti je pravidelne dopĺňaná novými informáciami z diania v našej organizácii a zo života ľudí so zrakovým postihnutím. Takáto forma komunikácie s verejnosťou je v dnešnom technologicky vyspelom svete veľmi efektívna a pomáha ÚNSS k lepšej realizácii svojich cieľov.

Ak ste používateľom Facebooku, môžete stránku Únie podporiť svojím záujmom aj vy. Stačí po prihlásení sa do používateľského konta zadať vo vyhľadávacom editačnom poli „Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska“. Po zobrazení stránky ÚNSS kliknite na „Like“, tým sa virtuálne spojíte s touto stránkou a budú vám z nej prichádzať aktuálne informácie, ktoré môžete opäť oceniť svojím „lajkom“, komentovať alebo sa o ne podeliť s inými. Pozvite na stránku Únie aj svojich facebookovských priateľov a pomôžte tak šíriť správy o našich aktivitách ďalej. Napĺňanie cieľov ÚNSS bude tak aj vďaka vám efektívnejšie. Ďakujeme.

Ak nemáte vytvorené konto na Facebooku, zadajte do svojho web prehliadača adresu www.facebook.com/nevidiaci. Dostanete sa na stránku Únie prístupnú v režime bez prihlásenia a správy tu publikované vám budú zobrazené.

Zatiaľ čo vyššie uvedená stránka sa zameriava na prezentáciu ÚNSS navonok, smerom k verejnosti, nedávno vytvorená stránka ÚNSS pre svojich členov, www.facebook.com/unssclenovia, je venovaná predovšetkým členskej základni, informovaniu o aktivitách členov, vzájomnému zdieľaniu skúseností a zážitkov z akcií. Veríme, že naša ponuka na Facebooku zaujme svojím obsahom aj vás.